eesti русский  
  PEALEHT MEIST VALGUSREKLAAM AUTOTUUNING GALERII KONTAKT  

 

SISEKUJUNDUSE SILDID

 

Sisemine reklaam on väga oluline. Esimene komponent on sisekujunduse vormistamine, mille abil sisemine ruum võib teha stiilseks, attraktiivseks ja lihtsalt ilusaks. Teine komponent on informatiivne osa. Klient peab teadma hindadest, soodustustest, läbiviidavatest kampaaniatest. Üldist laadi informatsioon: navigaatorid kaubandus- ja ärikeskustes, sildid, märgid, valguskastid jne…

Sisekujunduslik (sisemine või indoor) reklaam on oluline firmastiili koostisosa, eriti ruumides kus liigub palju rahvast ehk suurtes kaubandus- ja ärikeskustes.

Üheaegselt välisreklaamiga kõrval on sisemine reklaam mõeldud klientide tähelepanu juhtimiseks ja orienteerumiseks. Efektiivne sisereklaam võib kasulikult toonitada firma väärikust ja soliidsust ning eristada brändi konkurentide hulgast.

Hüpermarketite, kaubandus- ja ärikeskuste sisereklaamis põhiliselt kasutatakse navigatsioonisüsteeme klientide abistamiseks orienteerumises suurtel pindadel. Informatsioonitulbad ja reklaamstendid õigeaegselt informeerivad hindadest ja kaupadest, soodustustest ja kampaaniatest. Kauplustele on oluline aktuaalne vaateakende (vitriinide) kujundamine, mille abil on võimalik toonitada brändi, kauba, või teenuse attraktiivsust.